HİZMETLERİMİZ

Firmamız istanbul evden eve nakliyat, istanbul ev taşıma , istanbul ofis taşıma ve işyeri nakliyeleri, piyano ve çelik kasa taşıma konularında hizmetinizdedir..

Ücretsiz ofis taşıma ekspertiz hizmetimizden faydalanmak ve nakliyat hakkında bilgi almak için 7 gün 24 sat bizi arayabilirsiniz.

Avrupa Yakası 0212 217 77 44 Anadolu Yakası 0216 427 82 80

Ofis Taşıma Avrupa Nakliyat

Evden eve nakliyat
istanbul Evden Eve Nakliyat  . Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için Şirinevler ofis taşıma firması, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir. Ofis araç ve gereçlerini kendi alanlarında uzman çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği ile ofis teknolojisinin gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir. Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma prensibimiz sizi iş kaybına uğratmadan eşyalarınız güvenli ve kaliteli bir şekilde taşınır. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek bizim için önemlidir. Müşterilerimizin ofislerinin taşınma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız.

şişli nakliyat firmaları

ofis taşıma firmaları


MERKEZ : Maltepe Merkez Bağdat Caddesi No:12 (Eski PTT Pasajı) İstanbul

TELEFON : 0216 427 82 80

Şube 1 : Dereboyu Caddesi, 46, Ortaköy Beşiktaş / İstanbul

TELEFON : 0212 217 77 44

Antalya: Aksu caddesi no : 13 Lara / Antalya

TELEFON : 0242 427 47 73

GSM 0533 209 65 08

 

info@avrupanakliyat.com.tr

 

 

Müşterilerimizn memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup, en iyi reklamın müşteri tavsiyesi olduğu bilincindeyiz.

Gn.Müdür

Resim Galerisi

Piyano Taşıma

Sosyal Medya'dan Bizi takip edin