- İstanbul Evden Eve Taşımacılık -Avrupa Nakliyat

HİZMETLERİMİZ

Firmamız istanbul evden eve nakliyat, istanbul ev taşıma , istanbul ofis taşıma ve işyeri nakliyeleri, piyano ve çelik kasa taşıma konularında hizmetinizdedir..

Ücretsiz evden eve nakliyat ekspertiz hizmetimizden faydalanmak ve nakliyat hakkında bilgi almak için 7 gün 24 sat bizi arayabilirsiniz.

Avrupa Yakası 0212 217 77 44 Anadolu Yakası 0216 427 82 80

AVRUPA NAKLİYAT

Evden eve nakliyat
istanbul Evden Eve Nakliyat  İstanbul Nakliyat firmaları İstanbul Türkiye’nin En kalabalık ve en fazla göç alan şehirlerindendir. Türkiye’nin diğer illerinden gelen insanlar yeni bir hayat umudu ile göç edip yaşamlarını devam ettirmek istiyorlar.Nüfus olarak da çok fazla olan bu ilimiz de görev yapan tayinli meslek grubuna mensup vatandaşlarımızın da taşıma konusunda hizmetinizdeyiz. İstanbul Nakliyat Firmaları olarak diğer illerden İstanbul’a ve ya İstanbul’dan diğer illerimize yapılan Taşımacılıkta her daim müşterilerimizin hizmetinde olup müşterilerimizin firmamız garantisi ile güvenli bir şekilde taşımacılığını yapmaktayız.İstanbul Evden Eve Taşımacılık Taşınacak olan eşyaların boyutu, evin adresi vb. taşıma için kullanılacak bilgileri alan uzman ekibimiz taşıma işlemi için gereken plan program ve güzergah işlemlerini en kısa sürede uygulamaya başlar.

şişli nakliyat firmaları


şişli nakliye firmaları


ADRES İRTİBAT BİLGİLERİMİZ

MERKEZ : Maltepe Merkez Bağdat Caddesi No:12 (Eski PTT Pasajı) İstanbul

TELEFON : 0216 427 82 80

Şube 1 : Dereboyu Caddesi, 46, Ortaköy Beşiktaş / İstanbul

TELEFON : 0212 217 77 44

Antalya: Aksu caddesi no : 13 Lara / Antalya

TELEFON : 0242 427 47 73

GSM 0533 209 65 08

 

info@avrupanakliyat.com.tr

 

 

Müşterilerimizn memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup, en iyi reklamın müşteri tavsiyesi olduğu bilincindeyiz.

Gn.Müdür

Resim Galerisi

Piyano Taşıma

Sosyal Medya'dan Bizi takip edin