HİZMETLERİMİZ

? Bu anlar için hala kendinize uygun bir adres bulamadınız mı? Bizler her noktada sizlerin yanlarında yer almak adına Avrupa nakliyat olarak geçmişten bu güne kadar yer alıyoruz.

Getirilen eşyaları yeni ev içerisinde hangi odada olması gerek ise onları yeniden odalar içerisinde montelerini yaparız.

Avrupa Yakası 0212 217 77 44 Anadolu Yakası 0216 427 82 80

Halaskargazi Nakliyat

Evden eve nakliyat
Halaskargazi Evden Eve Nakliyat 

Halaskargazi Nakliye Firmaları Kurulduğumuz ilk andan bu yana kadar aldığımız işleri her zaman en kaliteli adımları ile sunmamız ve sizlerin memnun ayrılması bu güne kadar gelmemize yardımcı olmuştur

Bir telefon kadar yedi gün yirmi dört saat boyunca yakın bir şekilde hizmetlerimize devam ediyoruz.Halaskargazi Nakliyat Firmaları Sizler de buralarda ya da uzak şehirlere taşınmak gibi düşünceleriniz var ise sadece bizlerden randevu alarak o günü beklemeniz yeterli bir adım olacaktır

Avrupa nakliyat Halaskargazi ile sizler de iletişimde olur iseniz istediğiniz süreç içerisinde bizler evlerinizde yer alırız.Halaskargazi Nakliye Şirketleri Expertiz ekibi ile ürünlerin raporlarını tutar ve teslim alırız. Bundan sonra sizlere en ufak bir zahmet durumu kalmadan her adımı kendimiz sunarak sizlerin rahat bir şekilde taşınmasına yardımcı oluruz.

şişli nakliyat


ADRES İRTİBAT BİLGİLERİMİZ

MERKEZ : Maltepe Merkez Bağdat Caddesi No:12 (Eski PTT Pasajı) İstanbul

TELEFON : 0216 427 82 80

Şube 1 : Dereboyu Caddesi, 46, Ortaköy Beşiktaş / İstanbul

TELEFON : 0212 217 77 44

Antalya: Aksu caddesi no : 13 Lara / Antalya

TELEFON : 0242 427 47 73

GSM 0533 209 65 08

 

info@avrupanakliyat.com.tr

 

 

Müşterilerimizn memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup, en iyi reklamın müşteri tavsiyesi olduğu bilincindeyiz.

Gn.Müdür

Resim Galerisi

Fulya Taşıma

Sosyal Medya'dan Bizi takip edin